Dėl Covid-19 pandemijos sukeltos situacijos šalyje, nuo lapkričio 7 d. (šeštadienio) keičiama siuntų pristatymo tvarka visoje Lietuvoje. Kviečiame susipažinti su paslaugų pakeitimais raudoname fone.

SIUNTŲ PRISTATYMAS ASMENIMS, ESANTIEMS SAVIIZOLIACIJOJE

Siuntos asmenims, esantiems saviizoliacijoje, bus pristatomos laikantis visų saugumo reikalavimų. Siekiant išvengti kontakto su izoliacijoje esančiu asmeniu, NETEIKIAMOS šios paslaugos:

- Pinigų už pirkinius surinkimas pristatymo metu (COD). Nebus galimybės atsiskaityti nei grynaisiais, nei banko kortele.

- Dokumentų grąžinimo (DR) paslauga, kai gavėjas turi pasirašyti dokumentus ir juos grąžinti kurjeriui.

SVARBU! Jei siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, prašome iš anksto apie tai informuoti kurjerį. Kurjeriui pranešama, kai jis skambina pasiteirauti ar gavėjas yra nurodytu adresu, jei to nepadarė, būtina informuoti iš karto, kai kurjeris atvyksta. Siuntas su DR ir COD paslaugomis, skirtas saviizoliacijoje esantiems asmenims, prašome atšaukti.

PASIRINKUS ATSISKAITYMO BŪDĄ PRISTATYMO METU:

Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

UŽSAKOMIEJI KROVOS DARBAI (UKD) VYKDOMI TIK IKI PRIVAČIŲ PATALPŲ DURŲ

Užsakomieji krovos darbai privatiems asmenims vykdomi tik iki privačių patalpų durų, pavyzdžiui, siuntos užnešamos laiptine ir paliekamos prie buto durų. Kurjeriai į privačių patalpų vidų neina.

Gavėjas negali kartu su kurjeriu iškrauti ir nunešti siuntos, todėl pakuotės, sunkesnes nei 31,5 kg gavėjas turi išsikrauti ir susinešti pats arba turi būti užsakomi krovos darbai, kai atvyksta du kurjeriai ir siuntas nuneša iki privačių patalpų durų.

Kurjerio patekimas į įmonių patalpas nėra ribojamas.

NETEIKIAMA UŽSAKYTŲ KROVOS DARBŲ PASLAUGA SIUNTOMS, SVERIANČIOMS 80-120 KG

Krovos darbai 80-120 kg sveriančioms siuntoms nebus atliekami. Užsakyti krovos darbai ir toliau bus atliekami siuntoms iki 80 kg. Siuntą su užsakyta krovos darbų paslauga pristatys du DPD kurjeriai be Gavėjo pagalbos.

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Pristatymo būdai:

 • Prekių pristatymas kurjeriu.
 • Prekių pristatymas į DPD paštomatus ir atsiėmimo vietas.
 • Prekių atsiėmimas Munto fizinėje parduotuvėje adresu Manufaktūrų g. 20, 11342, Vilnius Lietuva.

1. Prekių pristatymas kurjeriu.

Prekes pristatysime kurjeriu Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prieš atvažiuodamas, kurjeris Jus informuos skambučių arba SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką.

Pristatymo terminas:

 • Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-7 darbo dienas. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.
 • Kiti prekių pristatymo terminai nurodyti prie prekių aprašymų. Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

 • Pristatymo terminas gali būti atidėtas, kai pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių arba nenumatytų, nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju informuosime apie užsakytų prekių trūkumą ir suderinsime naujus prekių pateikimo terminus ir kitas sąlygas. Jei prekės nebus pristatomos per papildomą terminą, tuomet Jūs galite atsisakyti prekių ar paslaugų pirkimo ir reikalauti pinigų grąžinimo. Kilus klausimams susisiekite su www.munto.lt konsultantais.

 • Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys darbo dienomis. I-V 08:00 – 18:00 val. ir 18:00 – 22:00 val (didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Utenoje ir Telšiuose).

Prekių pristatymo kaina:

 • Prekių pristatymo kaina iki 5 kg – € 3,99.
 • Prekių pristatymo kaina iki 10 kg – € 5,30.
 • Prekių pristatymo kaina iki 20 kg – € 6,75.
 • Prekių pristatymo kaina iki 31,5 kg – € 9,00.
 • Prekių pristatymo kaina iki 50 kg – € 12,00.
 • Prekių pristatymo kaina iki 75 kg – € 15,00.
 • Prekių pristatymo kaina iki 100 kg – € 18,50.
 • Prekių pristatymo kaina virš 100 kg – € 25,00
 • Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 20,30 €.

* Prekių pristatymo kaina yra nurodyta apytikslė. Galutinė užsakymo pristatymo kaina yra nurodyta prekės puslapyje ir pirkimo proceso metu prieš apmokėjimą.

Siuntos užnešimo paslauga

Kurjeris siuntą pristato iki durų sveriančią iki 31,5 kg. be papildomo mokesčio. Jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, ir pageidaujate, kad siunta būtų įnešta į jūsų patalpas, siūlome užsisakyti siuntos "užnešimo" paslaugą. Kaina nuo: 15 €.

Svarbi informacija

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.
 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

Prekių priėmimas iš kurjerio arba atsiėmimo vietoje.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos (-ų) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

 1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
 2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

2. Prekių pristatymas į DPD paštomatus ir atsiėmimo vietas.

Prekes galite atsiimti DPD pickup siuntų terminale ar atsiėmimo taške.

Kaina

Prekių pristatymo į DPD pickup siuntų tašką ar terminalą kaina 1.99 EUR.

DPD informuos siuntos gavėją sms žinute apie į siuntų tašką pristatytą siuntą.

3. Prekių atsiėmimas Munto fizinėje parduotuvėje adresu Manufaktūrų g. 20, 11342, Vilnius Lietuva.

Prekes galite atsiimti Munto fizinėje parduotuvėje nemokamai adresu Manufaktūrų g. 20, 11342, Vilnius, Lietuva.