Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Pristatymo būdai:

 • Prekių pristatymas kurjeriu.
 • Prekių pristatymas į paštomatus ir atsiėmimo vietas.
 • Prekių atsiėmimas Munto fizinėje parduotuvėje adresu Manufaktūrų g. 20, 11342, Vilnius Lietuva.

1. Prekių pristatymas kurjeriu.

Prekes pristatysime kurjeriu Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prieš atvažiuodamas, kurjeris Jus informuos skambučių arba SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką.

Pristatymo terminas:

 • Užsakymo pristatymo laikai gali skirtis nuo prekių pasirinkimo. Planuojama prekės pristatymo data yra nurodoma prekės puslapyje. Įprastai, jei Jūsų užsakyta prekė yra parduotuvėje ar sandėlyje, Lietuvoje – tuomet planuojamas pristatymas būtų per 1-2 darbo dienas. Kitų prekių pristatymo laikai gali skirtis.
 • Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.
 • Pristatymo terminas gali būti pavėlintas, dėl tiekimo grandinėje atsiradusios klaidos ar vėlavimų, (pvz. užsakytų prekių likučių trūkumo, transporto kompanijos pristatomų siuntų vėlavimo)  ar dėl kitų nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju informuosime apie naują užsakymo pristatymo terminą ir kitas sąlygas. Jei naujas užsakymo pristatymo terminas Jums nebūtų tinkamas, tuomet Jūs galite atsisakyti užsakymo pirkimo ir paprašyti pinigų grąžinimo. Kilus klausimams susisiekite su klientų aptarnavimo konsultantais www.munto.lt puslapyje nurodytais kontaktais.
 • Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys darbo dienomis. I-V 08:00 – 18:00 val. ir 18:00 – 22:00 val (didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Utenoje ir Telšiuose).

Pristatymo kaina yra nurodoma www.munto.lt prekės puslapyje. Galutinė užsakymo pristatymo kaina yra nurodoma www.munto.lt puslapyje, pirkimo proceso metu prieš apmokėjimą.

Siuntos užnešimo paslauga

Kurjeris pristato siuntą ar kelias siuntas, bendrai sveriančias iki 31,5 kg. iki durų be papildomo mokesčio.  Jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, ir pageidaujate, kad siunta būtų įnešta į jūsų patalpas, galite užsakyti siuntos užnešimo paslaugą už papildomą mokestį.

Svarbi informacija

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, jos turinį, prekių kiekį
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus.
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.
 • Atsiimant prekes iš kurjerio gali paprašyti pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.

Prekių priėmimas iš kurjerio arba atsiėmimo vietoje.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos (-ų) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

 1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
 2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

2. Prekių pristatymas į paštomatus.

Prekes galite atsiimti DPD ir Omniva siuntų paštomatuose.

Pristatymo kaina yra nurodoma www.munto.lt prekės puslapyje. Galutinė užsakymo pristatymo kaina yra nurodoma www.munto.lt puslapyje, pirkimo proceso metu prieš apmokėjimą.

Transporto kompanijos, gavėją informuoja sms žinute apie į siuntų atsiėmimo terminalą pristatytą siuntą.

3. Prekių atsiėmimas Munto fizinėje parduotuvėje adresu Manufaktūrų g. 20, 11342, Vilnius Lietuva.

Nemokamai, prekes galite atsiimti fizinėje parduotuvėje adresu Manufaktūrų g. 20, 11342, Vilnius, Lietuva. Munto.lt