Dovanų kupono taisyklės

UAB Solvo LT, juridinio asmens kodas 303290768. PVM mokėtojo kodas LT100008620211.

Munto fizinėje ar elektroninėje www.munto.lt parduotuvėje galite įsigyti elektroninį ir fizinį dovanų kuponą.

Abiems įsigytiems kuponų variantams (fiziniui ir elektroniniui) galioja tos pačios taisyklės. (toliau – Dovanų kuponas).

Informacija apie Dovanų kuponą teikiama www.munto.lt svetainėje arba joje nurodytais kontaktais, arba fizinėje Munto parduotuvėje.

Įsigytas dovanų kuponas galioja, jeigu jis yra pilnai apmokėtas ir galioja visoms www.munto.lt prekėms.

Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių, skaičiuojant nuo apmokėjimo už dovanų kuponą pradžios. 

Dovanų kupono galiojimas nėra pratęsiamas. Dovanų kuponas negali būti grąžinamas ar keičiamas į naują ar į grynuosius pinigus.

Perkant Dovanų kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą, arba fizinėje, arba elektroninėje www.munto.lt parduotuvėje. 

Neišnaudojus visos kupone nurodytos sumos, tai yra jeigu pirkinio suma yra mažesnė negu Dovanų kupono suma, tuomet skirtumas negrąžinamas. Jeigu pirkinys viršija Dovanų kupono sumą, skirtumą galima padengti atskiru mokėjimu. 

Dovanų kuponais negalima įsigyti kitų Dovanų kuponų.

Pasibaigus Dovanų kupono galiojimo terminui, jis automatiškai tampa negaliojančiu, o likę nepanaudoti pinigai nėra grąžinami.

Jei pirkėjas dovanų kuponą pateikia sugadintą, pavyzdžiui daugiau kaip pusė jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas ar suteptas arba Dovanų kupono numeris ar galiojimo terminas nėra aiškiai matomas, arba trūksta Dovanų kupono pirkimą patvirtinančio fiskalinio kvito, ar kitaip sugadintas dėl ko neįmanoma identifikuoti dovanų kupono pirkimo operacijos - tokiu Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes negalima. Toks Dovanų kuponas nekeičiamas ir pinigai negrąžinami. Pametus ar kitaip praradus Dovanų kuponą, pinigai negrąžinami.

Panaudojant pirkimui elektroninį Dovanų kuponą, fiskalinio kvito ar sąskaitos faktūros pateikti nereikia.

Įsigyjant Dovanų kuponą sąskaita faktūra neišrašoma.

Dovanų kuponą kopijuoti, dauginti, ar kitaip suklastoti ir panaudoti bei įsigyti bet kokiu neteisėtu būdu draudžiama.

Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų kuponus, atsako pagal Lietuvos respublikos galiojančius teisės aktus.

Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis, su kuriomis galima susipažinti interneto svetainėje www.munto.lt. Pirkėjui turint klausimų ar neaiškumų dėl dovanų kupono taisyklių rekomenduojame kreiptis www.munto.lt svetainėje nurodytais kontaktais.

UAB Solvo LT pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Dovanų kupono naudojimo taisykles ir tokie pasikeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo www.munto.lt svetainėje dienos.